Saat Karşılaşma Canlı
20:00 Prievidza – Lucenec maçını canlı izle Canlı
20:00 Alanyaspor – Beşiktaş maçını canlı izle Canlı
20:30 PAS Giannina – PAOK maçını canlı izle Canlı
20:30 Liepajas Lauvas – Atyrau maçını canlı izle Canlı
21:00 Benfica II – Varzim maçını canlı izle Canlı
21:00 Wolfsberger AC – Terek maçını canlı izle Canlı
22:00 Zimbabve – Tunus maçını canlı izle Başlamadı
22:00 Penas Huesca – Lleida maçını canlı izle Başlamadı
22:00 Young Ajax – Almere City maçını canlı izle Başlamadı
22:00 Senegal – Cezayir maçını canlı izle Başlamadı
22:15 Brno – NH Ostrava maçını canlı izle Başlamadı
22:30 Perugia – Cesena maçını canlı izle Başlamadı
22:30 Strasbourg – Elan Chalon maçını canlı izle Başlamadı
22:45 Brest – Red Star maçını canlı izle Başlamadı
22:45 Andria BAT – Catanzaro maçını canlı izle Başlamadı
23:00 Desportivo Chaves – Nacional maçını canlı izle Başlamadı
01:00 Universitario de Sucre – Montevideo Wanderers maçını canlı izle Başlamadı
01:00 Peru M 20 – Venezuela M 20 maçını canlı izle Başlamadı
01:15 Deportivo Capiata – Deportivo Tachira maçını canlı izle Başlamadı
03:15 Deportivo Municipal – Independiente JT maçını canlı izle Başlamadı
03:15 Arjantin M 20 – Bolivya M 20 maçını canlı izle Başlamadı
12:00 Tuzlaspor – Elazigspor maçını canlı izle Başlamadı
14:00 Kizilcabolukspor – Gümüşhanespor maçını canlı izle Başlamadı
14:00 Sancaktepe Bld – Inegolspor maçını canlı izle Başlamadı
14:30 Global – Tampines Rovers maçını canlı izle Başlamadı
16:30 Akhisar – Aydinspor maçını canlı izle Başlamadı
18:15 Skoda Xanthi – OFI maçını canlı izle Başlamadı
18:30 Galatasaray – Erzincanspor maçını canlı izle Başlamadı
20:00 Hapoel T-A – Maccabi P-T maçını canlı izle Başlamadı
20:00 Hapoel Haifa – Rishon LeZion maçını canlı izle Başlamadı
20:00 Hapoel Jerusalem – Hapoel Ramat Gan maçını canlı izle Başlamadı
21:15 Alaves – Alcorcon maçını canlı izle Başlamadı
21:55 Hapoel Be’er Sheva – Hapoel K-S maçını canlı izle Başlamadı
22:00 Togo – Kongo DC maçını canlı izle Başlamadı
22:00 Fas – Fildişi Sahilleri maçını canlı izle Başlamadı
22:30 Racing Genk – Kortrijk maçını canlı izle Başlamadı
22:30 Ostend – Charleroi maçını canlı izle Başlamadı
22:30 Zulte-Waregem – Mouscron-Peruwelz maçını canlı izle Başlamadı
22:45 Volendam – Sparta maçını canlı izle Başlamadı
22:45 Barrow – Lincoln City maçını canlı izle Başlamadı
22:45 Napoli – Fiorentina maçını canlı izle Başlamadı
23:05 Bordeaux – PSG maçını canlı izle Başlamadı
01:00 Paraguay M 20 – Şili M 20 maçını canlı izle Başlamadı