Stadyumda Canlı Maç İzlemenin Tehlikeleri


Futbol holiganlığının çok ciddi derecede yüksek olduğu ülkemizde stadyumlarda canlı maç izle ‘mek çok büyük tehlike oluşturmaya başlamıştır. Özellikle derbi maçı olarak adlandırılan Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor maçlarında çıkmış olaylar hep zihinlerimizde yer almıştır ve almaya da devam edecektir.

Birbirini yaralayan hatta öldüren taraftarlar oldu bu ülkede. Polisin 50 bin kişiyi teker teker kontrol ermesi zaten mümkün değil. Stadyuma sokulan bıçaklar, havai fişekler ve hatta taş bile insanların yaralanmasına hatta ölmelerine yol açabilmektedir. Holiganlığının geldiği noktada ailemizle, arkadaşımızla hatta tek başımıza bile stada gitmeye korkar olduk. Tabi bu olayların büyümesinin altında yatan en önemli sebep yöneticilerin ortamı germeleri gelmekte. Amaçları daha fazla taraftar takımlarına sıkı sıkı bağlansın ve onlara ürün satıyım diye düşünürler. Ortamı geren açıklamalar taraftarı holiganlığa itmekte.

Hal böyle olunca insanlar tribünlere gitmek istememekte. Lig tv izle yayınları satın almaktadırlar. Evlerinde tüm ailesiyle sıcak çikolatasını içerek rahat koltuğuna yaslanıp canlı maç yayınları izlemek daha cazip gelmektedir.

Bizde heycanlimaclar.net ekibi olarak lig tv’ye para vermeden nasıl izleyeceğini anlatmak isteriz.

Lig Tv Maçlarını Nasıl Ücretsiz İzlerim

Öncelikle canlı maç yayınları ‘nı kesintisiz izleyebilmek için sınırsız bir internetinizin olması gerekiyor. Ondan sonra elinize kola ve cipsinizi alın bilgisayar başına geçin. hemen tarayıcınızı açın Google’a heycanlimaclar yazın ilk sırada çıkan seçeneğe tıklayın. İzlemek istediğiniz maç başlamışsa canlı ikonu yanıp sönmekte olacak. Hemen maçı seçip hd izlemeye başlayacaksınız. Yan tarafta bulunan chat sistemiyle gol attığınızda hep beraber sevinecek, yediğinizde ise beraber üzüleceksiniz. En stresli dakikalarda top direkten dönünce bazılarınız mutlu olurken bazılarınız şaşıracaksınız.