Saat Karşılaşma Canlı
01:00 Paraguay M 20 – Şili M 20 maçını canlı izle Başlamadı
23:05 Bordeaux – PSG maçını canlı izle Başlamadı
22:45 Barrow – Lincoln City maçını canlı izle Başlamadı
22:45 Napoli – Fiorentina maçını canlı izle Başlamadı
22:45 Volendam – Sparta maçını canlı izle Başlamadı
22:30 Ostend – Charleroi maçını canlı izle Başlamadı
22:30 Zulte-Waregem – Mouscron-Peruwelz maçını canlı izle Başlamadı
22:30 Racing Genk – Kortrijk maçını canlı izle Başlamadı
22:00 Togo – Kongo DC maçını canlı izle Başlamadı
21:15 Alaves – Alcorcon maçını canlı izle Başlamadı
22:00 Fas – Fildişi Sahilleri maçını canlı izle Başlamadı
20:00 Hapoel Jerusalem – Hapoel Ramat Gan maçını canlı izle Başlamadı
21:55 Hapoel Be’er Sheva – Hapoel K-S maçını canlı izle Başlamadı
20:00 Hapoel Haifa – Rishon LeZion maçını canlı izle Başlamadı
20:00 Hapoel T-A – Maccabi P-T maçını canlı izle Başlamadı
18:30 Galatasaray – Erzincanspor maçını canlı izle Başlamadı
14:30 Global – Tampines Rovers maçını canlı izle Başlamadı
18:15 Skoda Xanthi – OFI maçını canlı izle Başlamadı
16:30 Akhisar – Aydinspor maçını canlı izle Başlamadı
14:00 Sancaktepe Bld – Inegolspor maçını canlı izle Başlamadı
12:00 Tuzlaspor – Elazigspor maçını canlı izle Başlamadı
03:15 Arjantin M 20 – Bolivya M 20 maçını canlı izle Başlamadı
14:00 Kizilcabolukspor – Gümüşhanespor maçını canlı izle Başlamadı
01:15 Deportivo Capiata – Deportivo Tachira maçını canlı izle Başlamadı
01:00 Peru M 20 – Venezuela M 20 maçını canlı izle Başlamadı
03:15 Deportivo Municipal – Independiente JT maçını canlı izle Başlamadı
01:00 Universitario de Sucre – Montevideo Wanderers maçını canlı izle Başlamadı
23:00 Desportivo Chaves – Nacional maçını canlı izle Başlamadı
22:00 Zimbabve – Tunus maçını canlı izle Başlamadı
22:45 Andria BAT – Catanzaro maçını canlı izle Başlamadı
22:45 Brest – Red Star maçını canlı izle Başlamadı
22:00 Young Ajax – Almere City maçını canlı izle Başlamadı
22:30 Perugia – Cesena maçını canlı izle Başlamadı
22:00 Senegal – Cezayir maçını canlı izle Başlamadı
21:00 Benfica II – Varzim maçını canlı izle Canlı
21:00 Wolfsberger AC – Terek maçını canlı izle Canlı
20:00 Alanyaspor – Beşiktaş maçını canlı izle Canlı
19:00 Sporting II – Covilha maçını canlı izle Bitti
20:30 PAS Giannina – PAOK maçını canlı izle Canlı
18:30 Adana Demirspor – Samsunspor maçını canlı izle Bitti
17:00 Arsenal-Tula – Shakhter Karaganda maçını canlı izle Bitti
18:30 Al Ain – Al Jazira maçını canlı izle Bitti
18:00 Viktoria Plzen – Ulsan maçını canlı izle Bitti
18:00 Viktoria Plzen – Yanbian Funde maçını canlı izle Bitti
16:00 Gabala – Tosno maçını canlı izle Bitti
14:15 Esteghlal Khuzestan – Sepahan maçını canlı izle Bitti
15:00 Asian Cup Draw maçını canlı izle Bitti
14:15 Rigas FS – Jelgava maçını canlı izle Bitti
13:00 Chertanovo – Himik Novomoskovsk maçını canlı izle Bitti
14:30 Saipa – Mashhad maçını canlı izle Bitti
12:30 Alanaspor do 21 – Beşiktaş M 21 maçını canlı izle Bitti
20:30 Maceratese – Modena maçını canlı izle Bitti
20:30 Real Sociedad – Celta Vigo maçını canlı izle Bitti
20:30 Mantova – Sambenedettese maçını canlı izle Bitti
21:30 Salvador – Nikaragua maçını canlı izle Bitti
21:00 Belenenses – Setubal maçını canlı izle Bitti
21:00 Toluca – Jaguares maçını canlı izle Bitti
21:00 Fenerbahçe – İstanbul BŞB maçını canlı izle Bitti
21:00 Hapoel K-S – Beitar Jerusalem maçını canlı izle Bitti
20:30 Reggiana – Venezia maçını canlı izle Bitti
19:30 Salernitana – Spezia maçını canlı izle Bitti
20:30 Real Betis – Sporting Gijon maçını canlı izle Bitti
19:00 Feirense – Estoril maçını canlı izle Bitti
20:30 Kerkyra – Panathinaikos maçını canlı izle Bitti
20:00 Bnei Yehuda – Ashdod maçını canlı izle Bitti
20:00 Girona – Sevilla II maçını canlı izle Bitti
20:00 Getafe – Mirandes maçını canlı izle Bitti
20:00 Anderlecht – Sint-Truiden maçını canlı izle Bitti
19:00 Pontevedra – Racing Santander B maçını canlı izle Bitti
19:30 Mainz – Cologne maçını canlı izle Bitti
19:00 Saint-Etienne – Angers maçını canlı izle Bitti
20:00 Atalanta – Sampdoria maçını canlı izle Bitti
19:30 Chelsea – Hull City maçını canlı izle Bitti
18:30 FeralpiSalo – FC Sudtirol maçını canlı izle Bitti
19:00 L’Hospitalet – Lleida maçını canlı izle Bitti
19:00 Benfica – Tondela maçını canlı izle Bitti
19:00 Belize – Honduras maçını canlı izle Bitti
18:30 Tuttocuoio – Lupa Roma maçını canlı izle Bitti
18:35 Al Muaidar – Al Sadd maçını canlı izle Bitti
18:35 El Jaish – Al Rayyan maçını canlı izle Bitti
18:45 PSV Eindhoven – Heerenveen maçını canlı izle Bitti
18:30 Göztepe – Gaziantep BB maçını canlı izle Bitti
18:30 Robur Siena – Arezzo maçını canlı izle Bitti
18:30 Cremonese – Pro Piacenza maçını canlı izle Bitti
18:00 Dynamo Kiev – Tianjin Teda maçını canlı izle Bitti
18:00 Reus Deportiu – Mallorca maçını canlı izle Bitti
18:30 Carrarese – Livorno maçını canlı izle Bitti
18:15 Athletic Bilbao – Atletico Madrid maçını canlı izle Bitti
18:00 Lokomotiv M – CSKA Sofia maçını canlı izle Bitti
18:15 Levadiakos – Atromitos maçını canlı izle Bitti
18:00 Roeselare – Union maçını canlı izle Bitti
18:15 Larisa – Platanias maçını canlı izle Bitti
16:30 Alessandria – Lucchese maçını canlı izle Bitti
17:00 Simulcast maçını canlı izle Bitti
17:15 Arsenal – Burnley maçını canlı izle Bitti
18:00 Albion Rovers – Celtic maçını canlı izle Bitti
16:30 Como – Giana Erminio maçını canlı izle Bitti
17:00 Pescara – Sassuolo maçını canlı izle Bitti
17:00 Bologna – Torino maçını canlı izle Bitti
17:30 Leverkusen – Hertha Berlin maçını canlı izle Bitti