Bu site hostunda video bulunmamaktadır. Burada yer alan videolar Justin.tv, Ustream.tv, Selfcast gibi sitelerden Yayın Kaldırıldı yöntemiyle alınmaktadır. Sitede yer alan hiçbir şey  için garanti vermiyoruz ve kullanıcılarımızın herhangi bir işleminden sorumlu değiliz. Ortaklığımız yoktur ve web sitemizde verilen herhangi bir videonun veya akışın sahibiyle ortak değiliz.

1.Güvenilirlik

1.1 Sitemizin hazırlanmasında mümkün olan her şeyi yapmış olmamıza rağmen, herhangi bir hata yapmadan çalıştırmanın teknik olarak imkansız olduğunu size bildirmek zorundayız. Web sitemizin devam eden çalışmasına ilişkin herhangi bir garanti verilemez; arıza veya bakım nedeniyle işlevsel olmayacaksa sorumluluk kabul etmiyoruz.

1.2 Tüm bilgiler üçüncü taraflar tarafından sağlanmakta olup, bu bilgilerden sorumlu değiliz.

1.3 Web sitemizdeki içerik Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygundur ancak diğer yargı bölgelerindeki ilgili yerel yasalara uyulmadığından herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz.

2. Web Sitesine ve Web Sitesine Bağlantılar

2.1 Bu web sitesinin, üçüncü şahıslar tarafından işletilen sitelere köprü metni linkleri olabilir. Size, bu web sitelerinden herhangi birinin kontrolümüz olmadığını ve bunlardan verilen bilgilerden sorumlu olmadığını size bildirmek zorundayız.

3. Bilginin kullanımı

3.1 Web sitesinde verilen hiçbir bilgiye sahip değiliz. Böylece, biz onunla yaptığınız şeyden sorumlu değiliz. Orijinal sahiplerinin aleyhinde bir şeyleri yoksa bilgileri dağıtabilirsiniz.